בלוג סקס herbalincenseovernight.com

אוננות: היא בריאה, נורמלית ותורמת להנאה מינית

אוננות: היא בריאה, נורמלית ותורמת להנאה מינית

אוננות היא חלק נורמלי ובריא במיניות האדם. לעתים קרובות קשורה בטעות עם בושה או אשמה, אוננות היא נוהג נפוץ עבור גברים ונשים כאחד שיכול להוביל הנאה מינית גדולה יותר וסיפוק. לא רק שזה מספק לאדם את ההזדמנות לחקירה מינית, זה גם מפחית מתח, עוזר להקל על נדודי שינה, ואולי אפילו להגדיל את הביצועים המיניים. מעבר ליתרונות הפיזיים והפסיכולוגיים הרבים שלה, אוננות יכולה גם לשחק תפקיד בשיפור מערכת היחסים של אדם עם בן זוגו.

מהי אוננות?
במילים פשוטות, אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית. באופן רחב יותר, עם זאת, הוא יכול להתייחס לכל סוג של גירוי עצמי של הגוף של אדם כדי לייצר עוררות מינית ו / או אורגזמה. זה עשוי לכלול גם פעילויות כגון פנטזיות, שימוש בצעצועי מין או קריאת ספרות ארוטית. אין כללים ספציפיים כיצד לאונן. במקום זאת, לאנשים יש גישות שונות לעונג עצמי שעשויות לכלול מגע, ליקוק, שפשוף, עיסוי או צורות אחרות של גירוי איברי המין.

היסטוריה של אוננות
למרות שכיום אוננות מקובלת באופן נרחב, זה לא תמיד היה כך. בעבר, אוננות הייתה קשורה בדרך כלל לאשמה ובושה. זה נבע במידה רבה מהעובדה שאוננות נחשבה כמפחיתה את בריאותו הכללית של האדם, והאמינו שהיא גורמת למחלות פיזיות ונפשיות כאחד. חלקם אף קישרו זאת לאי-שפיות. השקפות כאלה, לעומת זאת, החלו להיות מאותגרות במאה ה -18 עם כניסתו של מחקר מדעי שהראה כי אוננות היא למעשה חלק נורמלי של מיניות אנושית בריאה.
www.true-babes.com אתר מומלץ

היתרונות של אוננות
ישנם יתרונות בריאותיים רבים הקשורים לאוננות, כולל פיזית, נפשית ורגשית. מבחינה פיזית, אוננות יכולה לעזור להפחית מתח, להגביר את החסינות ולקדם שינה טובה יותר. זה יכול גם להפחית את הסיכון לסרטן הערמונית, שכן אורגזמה באמצעות אוננות יכולה לעזור לשטוף החוצה מסרטנים. מבחינה נפשית, אוננות יכולה לעזור להפחית תחושות של דיכאון וחרדה. זה יכול אפילו לעזור להפחית רגשות אשמה ובושה מינית שאולי התפתחו במהלך השנים המעצבות של האדם. מבחינה רגשית, אוננות מספקת לאדם תחושה של העצמה עצמית בכך שהיא מלמדת אותו להתמקד בהנאה ובצרכים שלו ולא באלה של בן הזוג.

מערכות יחסים ואוננות
בנוסף ליתרונות הבריאותיים שלה, אוננות יכולה להיות שימושית גם בהקשר של מערכות יחסים. אוננות עם בן זוג יכולה להוביל לתקשורת טובה יותר, אינטימיות מוגברת וחיי מין משופרים. הסיבה לכך היא כי אוננות עם בן זוג יכול לספק הזדמנות לדון אוהב ולא אוהב, ולבנות אמון. זה גם יכול לעזור לאנשים ללמוד איך לתת אחד לשני הנאה. יתר על כן, אוננות יכולה לעזור לאנשים לחקור את המיניות שלהם, כמו גם של בן זוגם. זה יכול להוביל לסיפוק מיני גדול יותר בתוך מערכת היחסים.

חשיבות האוננות
בסופו של דבר, אוננות היא תרגול חשוב ובריא שיש לחגוג אותו. זה נורמלי, זה מועיל, וזה יכול לעזור לאנשים להיות יותר בהרמוניה עם הגוף שלהם ואת המיניות שלהם. אוננות יכולה לספק יתרונות פסיכולוגיים, פיזיים ויחסים, כמו גם הנאה וסיפוק מוגדלים. אז קדימה לחקור את העולם המופלא של הנאה עצמית. הגיע הזמן להעניק לעצמכם את העונג שמגיע לכם.

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי האקלקטי של ישראל" בקצה הדרומי של מדינת ישראל, שוכנת העיר אילת. מאופיינת באווירה שלווה ובאקלים…

תאריך : 05/12/2023
נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי הן עובדות מין המספקות חברות וצורות שונות של שירותי מין ללקוחות משלמים. התעשייה קיימת כבר מאות שנים, אך…

תאריך : 04/12/2023
סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת נשים או החלפת בני זוג, היא התנהגות לא מונוגמית המבוצעת על ידי זוגות המעוניינים לחקור…

תאריך : 04/12/2023