בלוג סקס herbalincenseovernight.com

איך אפשר להפסיק לאונן?

איך אפשר להפסיק לאונן?

אוננות היא פרקטיקה מינית נורמלית שיכולה להיות בעלת השפעות חיוביות ושליליות על חייך. אם אתה מוצא את עצמך נאבק לעצור התנהגות זו או לשלוט בה, יש כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי לעזור לך להחזיר לעצמך את השליטה.

1. בחן את הסיבות מאחורי האוננות שלך: הבנת הסיבה שאתה מתמכר לפעילות זו יכולה לעזור לך למצוא דרכים טובות יותר לפתור את הדחפים שלך. האם אתה מרגיש בודד או לא אהוב? מחפשים מפלט מהמאבקים היומיומיים של החיים? האם אתה משועמם ומחפש משהו לעשות? הגעה לשורש הבעיה יכולה לעזור לכם למצוא חלופות בריאות יותר.

2. מצאו חלופות: אם אתם מתקשים להפסיק, עליכם למצוא דרכים בונות יותר להשתמש בזמן ובאנרגיה שלכם. השקיעו את זמנכם ומרצכם בפעילויות טיפוח עצמי כגון קריאה, מדיטציה, פעילות גופנית, כתיבת יומן או טיולים.

3. הימנעו מטריגרים: זהו את המצבים והטריגרים שמובילים אתכם לאונן. לדוגמה, הימנע מלהסתכל בפורנוגרפיה או להסתכל על תוכן אחר בעל רמיזות מיניות, במיוחד באינטרנט. כמו כן, נסו להימנע מלהיות במצבים הגורמים לחרדה או מתח.

4. תרגלו שליטה עצמית: כוח הרצון והנחישות שלכם לשלוט בדחפים שלכם הם חיוניים. תרגלו חיזוק זה על ידי הצבת מטרות קצרות טווח לעצמכם, ותגמלו את עצמכם כשאתם עומדים בהן. התחייבו להתנזרות וספרו לחברים או לבני משפחה מהימנים על המסע שלכם.

5. פנו לעזרה: אם הבעיה נמשכת, פנו לעזרה ממטפל או יועץ. אנשי מקצוע בעלי ידע יכולים לעזור לך להתמודד עם כל הבעיות הבסיסיות שעלולות לגרום לך לאונן. 

אפשרות נוספת היא פשוט להתחיל לעסוק הרבה יותר ביחסי מין, למשל אתה יכול להזמין נערות ליווי בחולון. מכיוון שיש להן זמינות 24 שעות ביממה, והן מגיעות במהירות, זה יכול להיות תחליף טוב לפעולת האוננות. 

אוננות יכולה להיות קשה להפסיק כי זה יכול להיות מנגנון התמודדות. אל תהיה קשה מדי עם עצמך אם אתה נאבק להפסיק. כל עוד אתה נוקט צעדים כדי לטפל בבעיה ולמצוא חלופות בריאות, אתה תצליח בסופו של דבר.

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי האקלקטי של ישראל" בקצה הדרומי של מדינת ישראל, שוכנת העיר אילת. מאופיינת באווירה שלווה ובאקלים…

תאריך : 05/12/2023
נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי הן עובדות מין המספקות חברות וצורות שונות של שירותי מין ללקוחות משלמים. התעשייה קיימת כבר מאות שנים, אך…

תאריך : 04/12/2023
סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת נשים או החלפת בני זוג, היא התנהגות לא מונוגמית המבוצעת על ידי זוגות המעוניינים לחקור…

תאריך : 04/12/2023