בלוג סקס herbalincenseovernight.com

האם קנאביס משתלב טוב עם סקס?

האם קנאביס משתלב טוב עם סקס?

קנאביס וסקס הם נושא חם, והשאלה אם זה שילוב טוב או רע נדונה כבר עשרות שנים. יש אנשים שנשבעים בזה, בעוד שאחרים לא נוגעים בדברים בכלל. אז בואו נסתכל מקרוב על היתרונות והחסרונות של שילוב מריחואנה ופעילות מינית.  איננו רוצים להמליץ על שימוש בקנאביס, אך מכיוון שמדובר בתופעה נפוצה מאוד, בכל זאת ראוי לסקור את היתרונות והחסרונות. 

היתרונות של קנאביס וסקס

היתרון הגדול ביותר לערבוב קנאביס וסקס הוא שזה יכול ליצור תחושה מוגברת של הנאה. משתמשים רבים מרגישים שמריחואנה עוזרת לשפר את האורגזמות שלהם, ליצור קשרים עמוקים יותר עם בן הזוג שלהם, ובאופן כללי להפוך את המין למהנה יותר. למריחואנה יש גם השפעה מרגיעה כללית, שיכולה לעזור להפחית חרדת ביצוע ולהעצים תחושות.

החסרונות של גראס וסקס

מצד שני, יכולים להיות כמה חסרונות בשילוב מריחואנה ופעילות מינית. יותר מדי ממנו יכול להוביל לירידה בחשק המיני או אפילו לבעיות זיקפה. זה יכול גם לפגוע בשיקול הדעת שלך, מה שהופך אותך סביר יותר לקחת סיכונים שאתה בדרך כלל לא לוקח. בנוסף, מריחואנה יכולה להישאר במערכת שלך במשך ימים, מה שאומר שהיא יכולה להיות מזוהה בבדיקות סמים או להשפיע על הביצועים שלך בעבודה אם אתה לא זהיר. 

בשורה התחתונה בסופו של יום, ההחלטה להשתמש במריחואנה במהלך יחסי מין היא החלטה אישית. שקלו את היתרונות והחסרונות והחליטו בעצמכם אם זה משהו שאתם רוצים לנסות. היו מודעים לסיכונים הפוטנציאליים והקפידו לתרגל מין בטוח ללא קשר. אם החלטתם לבלות עם נערות ליווי באילת, אולי קצת עישון לפני יכולה לשפר את מצב הרוח, אך אל תגזימו ואל תגיעו מסוממים. זה לא נעים לנערה, וזה גם פוגע בביצועים שלכם. 
"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי האקלקטי של ישראל" בקצה הדרומי של מדינת ישראל, שוכנת העיר אילת. מאופיינת באווירה שלווה ובאקלים…

תאריך : 05/12/2023
נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי הן עובדות מין המספקות חברות וצורות שונות של שירותי מין ללקוחות משלמים. התעשייה קיימת כבר מאות שנים, אך…

תאריך : 04/12/2023
סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת נשים או החלפת בני זוג, היא התנהגות לא מונוגמית המבוצעת על ידי זוגות המעוניינים לחקור…

תאריך : 04/12/2023