בלוג סקס herbalincenseovernight.com

7 האלמנטים של עונג עצמי

7 האלמנטים של עונג עצמי

האם אתה בקשר עם עצמך מספיק כדי לחקור את הגוף שלך ואת ההנאה שלו? אם לא, הגיע הזמן להתחיל ללמוד על הנאה עצמית וכיצד לשלב אותה בחיים האישיים שלך. הנה 7 אלמנטים של הנאה עצמית שיעזרו לכם להתחיל:

1. קבלה: קבלו את העובדה שזה בסדר לחקור את הגוף שלכם ולהרגיש הנאה. לפעמים אנחנו מרגישים אשמה על כך שאנחנו מתמכרים להנאה סולו, ולכן חשוב להכיר בכך שזה לא שונה מאשר כאשר מישהו אחר מעורב.

2. חקירה: אתה לא צריך לקפוץ ישר לתוך הנאה עצמית במכה אחת גדולה. התחילו לאט וחקרו מה מרגיש טוב ומה לא. אל תפחדו לחקור אזורים ארוגניים ולהשתמש בסוגים שונים של גירוי בחלקים שונים של גופכם.

3. לנשום: מודעות לגוף ולנשימה שלך יכולה לעזור לך להישאר ברגע ולחוות את ההנאה שלך במלואה. התמקדו בנשימה ובתחושות שלכם, לא במחשבות שעולות בראשכם.

4. ויזואליזציה: ברגע שאתה מרגיש בנוח עם החקירה שלך, נסה ליצור קשר עם העוררות המינית שלך ואת ההנאה באמצעות ויזואליזציה. זה יכול להיות באמצעות צפייה בסרטים למבוגרים, פנטזיות על מאהבים קודמים, או אפילו לבעוט כמה פנטזיות משלך.

5. הנאה: כאשר ההנאה עולה לרמה מסוימת, שחררו ותיהנו ממנה במלואה. תיהנו מהתחושות הפיזיות ומכל מחשבה או פנטזיות שמגיעות איתה.

6. השתקפות: לאחר שרמת האורגזמה או העוררות יורדת, קח קצת זמן לחשוב על החוויה שלך. חשבו מה הרגיש טוב, מה לא, וכל הסיפורים או הפנטזיות שעדיין תקועים בראשכם.

7. שחרור: לבסוף, שחררו. שחררו את כל הציפיות שיש לכם מעצמכם ומתוצאות החקירה שלכם. הנאה עצמית צריכה להיות על הנאה ולא על השגת משהו.

הנאה עצמית יכולה להפוך לחלק יפה של החיים שלך אם אתה רק מאפשר את זה. תנו לעצמכם הזדמנות ליצור קשר עם גופכם ולהתחיל לחקור את 7 האלמנטים הללו של הנאה עצמית. וכמובן שלא תמיד צריך לחקור את ההנאה לבדכם. אתם בהחלט יכולים לעשות זאת בעזרתן של נערות ליווי בצפון. הן יספקו לכם רמות גבוהות  של הנאה לגוף וגם לנפש. מומלץ!

היתרונות של אוננות: מדוע אהבה עצמית צריכה להיות מאומצת

היתרונות של אוננות: מדוע אהבה עצמית צריכה להיות מאומצת

אוננות. זו מילה שיכולה לגרום לאנשים רבים להרגיש לא בנוח ונבוך. עם זאת, זה חלק טבעי ובריא של המיניות שלנו.…

תאריך : 25/05/2024
לגלות את הקסם המפתה של חיפה: פנינה של צפון ישראל

לגלות את הקסם המפתה של חיפה: פנינה של צפון ישראל

escortangelina.com לאורך חוף הים התיכון עוצר הנשימה של ישראל שוכנת העיר התוססת חיפה. בעוד מקבילותיה הגדולות יותר כמו תל אביב…

תאריך : 22/05/2024
אתרים לשעבר: מדריך מקיף

אתרים לשעבר: מדריך מקיף

האינטרנט פתח עולם של אפשרויות בכל הנוגע לגישה למידע, חיבור עם אחרים וסיפוק רצונות אישיים. תחום אחד שראה עלייה משמעותית…

תאריך : 18/05/2024