בלוג סקס herbalincenseovernight.com

7 האלמנטים של עונג עצמי

7 האלמנטים של עונג עצמי

האם אתה בקשר עם עצמך מספיק כדי לחקור את הגוף שלך ואת ההנאה שלו? אם לא, הגיע הזמן להתחיל ללמוד על הנאה עצמית וכיצד לשלב אותה בחיים האישיים שלך. הנה 7 אלמנטים של הנאה עצמית שיעזרו לכם להתחיל:

1. קבלה: קבלו את העובדה שזה בסדר לחקור את הגוף שלכם ולהרגיש הנאה. לפעמים אנחנו מרגישים אשמה על כך שאנחנו מתמכרים להנאה סולו, ולכן חשוב להכיר בכך שזה לא שונה מאשר כאשר מישהו אחר מעורב.

2. חקירה: אתה לא צריך לקפוץ ישר לתוך הנאה עצמית במכה אחת גדולה. התחילו לאט וחקרו מה מרגיש טוב ומה לא. אל תפחדו לחקור אזורים ארוגניים ולהשתמש בסוגים שונים של גירוי בחלקים שונים של גופכם.

3. לנשום: מודעות לגוף ולנשימה שלך יכולה לעזור לך להישאר ברגע ולחוות את ההנאה שלך במלואה. התמקדו בנשימה ובתחושות שלכם, לא במחשבות שעולות בראשכם.

4. ויזואליזציה: ברגע שאתה מרגיש בנוח עם החקירה שלך, נסה ליצור קשר עם העוררות המינית שלך ואת ההנאה באמצעות ויזואליזציה. זה יכול להיות באמצעות צפייה בסרטים למבוגרים, פנטזיות על מאהבים קודמים, או אפילו לבעוט כמה פנטזיות משלך.

5. הנאה: כאשר ההנאה עולה לרמה מסוימת, שחררו ותיהנו ממנה במלואה. תיהנו מהתחושות הפיזיות ומכל מחשבה או פנטזיות שמגיעות איתה.

6. השתקפות: לאחר שרמת האורגזמה או העוררות יורדת, קח קצת זמן לחשוב על החוויה שלך. חשבו מה הרגיש טוב, מה לא, וכל הסיפורים או הפנטזיות שעדיין תקועים בראשכם.

7. שחרור: לבסוף, שחררו. שחררו את כל הציפיות שיש לכם מעצמכם ומתוצאות החקירה שלכם. הנאה עצמית צריכה להיות על הנאה ולא על השגת משהו.

הנאה עצמית יכולה להפוך לחלק יפה של החיים שלך אם אתה רק מאפשר את זה. תנו לעצמכם הזדמנות ליצור קשר עם גופכם ולהתחיל לחקור את 7 האלמנטים הללו של הנאה עצמית. וכמובן שלא תמיד צריך לחקור את ההנאה לבדכם. אתם בהחלט יכולים לעשות זאת בעזרתן של נערות ליווי בצפון. הן יספקו לכם רמות גבוהות  של הנאה לגוף וגם לנפש. מומלץ!

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי

"אילת – נווה המדבר הטרופי האקלקטי של ישראל" בקצה הדרומי של מדינת ישראל, שוכנת העיר אילת. מאופיינת באווירה שלווה ובאקלים…

תאריך : 05/12/2023
נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי: סקירה תמציתית של התעשייה

נערות ליווי הן עובדות מין המספקות חברות וצורות שונות של שירותי מין ללקוחות משלמים. התעשייה קיימת כבר מאות שנים, אך…

תאריך : 04/12/2023
סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגרס: מבט לתוך תת-התרבות המאומצת של לא-מונוגמיסטים

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת נשים או החלפת בני זוג, היא התנהגות לא מונוגמית המבוצעת על ידי זוגות המעוניינים לחקור…

תאריך : 04/12/2023